Nauja mano darbų lokekcija

PUOŠNŪS IR KAZDIENIAI karoliai labai paprasti ir elegantiški, jie atspindi daugybę dalykų kurie man yra įdomūs ir su kuriais gera dirbti ;
Jie tuščiaviduriai – kekvienas lipdytas iš dviejų dalių ir sujungtas i puikų rutuliuką, kartais juos papuošiu faktūromis.
Po pirmojo degimo ant karolių paišau įvairiomis technikomis, raižau ir dengiu kitais moliais, glazūruoju matinėmis labai natūraliomis glazūromis kartu derindama su pačiomis ryškiausiomis.
daugumą karolių po antrojo degimo auksuoju ir pabaigiu paryškindama piešinį tauriaisiais metalais,
Dalis karolių yra degta man pačia gražiausia ir įdomiausia technika – malkiniu, aukštos temperatūros degimu, jie būna ir tamsūs rudi ir ypač skaisčiai mėlini, perlamutriniai žalsvi, gaivios jūros spalvų, žemės rusvų, samanų, rūkuotų pievų atspalvių. Mane labai žavi jų matiškumas kuris atsiranda glazūroje augant mikro kristalams, atsiranda magiškos dėmelės nuo prisilydžiusių pelenų, juosvi geležies taškučiai nuo išsilydžiusiu vinučių (kurių kartais pasitaiko malkose), o ko vertos akimirkos praleistos prie krosnies alsuojančios 1300 C ugnimi, kaip gyvo organizmo. Prisilietimai prie tokios galingos stichijos kuriamų piešinių užburia, ir tikriausiai įsimena visam gyvenimui.

no images were found

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *